top of page

Wskazówki do aplikacji Bra Tape

Techniki modelowania biustu

Specjalne okazje, takie jak wesela i imprezy, łączą się z odwiecznym problemem – co na siebie włożyć, aby w kreację móc bezpiecznie wkomponować biust. Dylemat mogą stanowić oczywiste dekolty, po suknie bez pleców, ultracienkie biżuteryjne ramiączka, dekolty w głębokie V, dekolty w T, dekolty w X… Projektanci bezlitośnie prezentują przed nami coraz nowsze i bardziej fantazyjne pomysły, które są jednak zbyt ‘trudne’, bo biust bez względu na kondycję i wielkość, bywa dość „żywotny” i zazwyczaj nie chce współpracować z takimi kreacjami.

Na ratunek naszej modowej wyobraźni przychodzi taśma Bra Tape. To oryginalny, wysokojakościowy produkt do podnoszenia piersi każdej wielkości, w każdym wieku i na każdą kieszeń, dzięki któremu możesz dowolnie wyrzeźbić swój dekolt. Produkt nie tylko genialny, a na dodatek niezwykle skuteczny.  

 

Specjalnie dla Ciebie założycielka marki Bra Tape, Iza Sakutova, opracowała aż dziesięć filmów instruktażowych, dzięki którym dowolnie wymodelujesz i skutecznie zabezpieczysz swoje piersi pod każdą kreacją. 

Pamiętaj tylko, aby przed docelową aplikacją zapoznać się z naszymi poradami zawartymi we wskazówkach aplikacji taśm. Dzięki nim będziesz cieszyć się rewelacyjnie wymodelowanym dekoltem, bez odczuwania dyskomfortu, bólu i podrażnień skóry. 

Zobacz produkty

bottom of page