top of page

Bezbolesne usuwanie taśm

Taśma Bra Tape CZYNI CUDA pod warunkiem, że jest właściwie stosowana. Nieodpowiednia jej aplikacja lub usuwanie może podrażnić skórę, a nawet spowodować odparzenia i pęcherze. Pamiętaj, że Bra Tape naprawdę mocno klei się do ciała – dla Twojego bezpieczeństwa skrupulatnie stosuj się do naszych wskazówek aplikowania i usuwania taśmy. 

UŻYJ OLEJKU DO USUWANIA TAŚM BRA TAPE

 

Aby bezboleśnie usunąć taśmę Bra Tape, nasącz ją obficie naszym wegańskim olejkiem do usuwania taśm. Jego zaawansowana formuła, bazująca na oleju kokosowym i maśle kakaowym, nie tylko rozpuszcza klej, ale dodatkowo nawilża, regeneruje i pielęgnuje delikatną skórę piersi i ich okolic. 

 

1. Nie Zrywaj taśmy. Natrzyj ją dużą ilością olejku, tak żeby była cała mokra. 

2. Pozostaw olejek na taśmie przez 15 minut. Olejek rozpuści klej i taśma sama zacznie odchodzić od skóry. 

3. Powoli usuwaj taśmę odklejając opuszkami palców od niej ciało – nie na odwrót. Jeżeli taśma nadal trzyma, użyj więcej olejku i odczekaj kilka minut przed kolejną próbą delikatnego usuwania taśmy. 

 

4. Nie stosuj metody "zerwania plasterka". Nawet jeśli kusi Cię szybkie oderwanie taśmy jak plasterka, nigdy tego nie rób. Możesz w ten sposób spowodować poważne uszkodzenia skóry, które powstają najczęściej na skutek użycia nadmiernej siły przy usuwaniu taśmy. Taśmę najlepiej usuwa się powolnymi ruchami i przy wcześniejszym użyciu olejku do usuwania taśm Bra Tape, który rozpuszcza klej. 

Odkryj wegański olejek Bra Tape i ciesz się niezrównanym komfortem i podczas bezbolesnego usuwania taśm.

bottom of page